На Херсонщині відбувся 3-й етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт»

2144

8 травня 2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018» за програмою обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчального року.

Фестиваль відбувся на території стадіону «Олімпійський» у м. Каховка.

На урочистому відкритті були присутні: в.о. начальника Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Коваленко Олександр Миколайович, начальник Відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Зубков Віктор Анатолійович, директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Каховської міської ради Чухрай Віктор Петрович.

На І-ІІ етапах (першість міст та районів) взяли участь 408 команд закладів загальної середньої освіти області, 4896 учнів.

У ІІІ (обласному) етапі змагалися 28 команд закладів загальної середньої освіти міст, районів та об’єднаних територіальних громад області (понад 350 учнів).

До програми фестивалю входили наступні конкурси: вікторинад «Знаток історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху», «човниковий» біг 4х9 м, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку (протягом 30 с), перетягування канату та естафета.

У підсумку командні місця розподілилися наступним чином:

Вікторина:

І місце – Великолепетиський ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів, Великолепетиський район;

ІІ місце – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІІ місце – Музиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Музиківська ОТГ.

Човниковий біг:

І – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІ –  ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія», Чаплинська ОТГ;

ІІІ – Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хрестівська ОТГ.

Стрибок у довжину з місця:

І – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІ – Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;

ІІІ – Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Скадовський район.

Стрибки на скакалці:

І – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІ – Іванівський ліцей, Іванівська ОТГ;

ІІІ – Сірогозька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нижньосірогозький район.

Перетягування канату:

І – Преображенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,Чаплинський район;

ІІ – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІІ – Бериславський заклад повної загальної середньої освіти № 3, Бериславський район.

Естафета:

І – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІ – ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія», Чаплинська ОТГ;

ІІІ – ОЗ «Каланчацька ЗПЗСО № 1», Каланчацька ОТГ.

У загальнокомандному заліку:

І місце – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІ місце – Бериславський заклад повної загальної середньої освіти № 3; Бериславський район;

ІІІ місце – Сірогозька ЗОШ, Нижньосірогозький район.

 В особистому заліку:

У стрибках у довжину з місця:

серед юнаків:

І місце виборов Олексій Ніколайцев – Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Виноградівська ОТГ;

ІІ – Олександр Сластьон – Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хрестівська ОТГ;

ІІІ – Богдан Бабич – Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Скадовський район.

серед дівчат:

І місце – Дар’я Осіння – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІ – Ксенія Ніцевич – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка;

ІІІ – Світлана Стріла – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка.

 У стрибках на скакалці:

І місце виборола Ірина Карплюк – Іванівський ліцей, Іванівська ОТГ;

ІІ – Олена Кохановська – Іванівський ліцей, Іванівська ОТГ;

ІІІ – Ангеліна Дідик – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м. Каховка.

 У «човниковому» бігу:

серед юнаків:

І місце – Владислав Чабанов – Козачелагірська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олешківський район;

ІІ – Фамал Алієв – Преображенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Чаплинський район;

ІІІ – Ігор Семенюк – Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хрестівська ОТГ.

серед дівчат:

І місце – Матюха Дар’я – Бериславський заклад повної загальної середньої освіти № 3, Бериславський район;

ІІ – Ксенія Ніцевич – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м.Каховка;

ІІІ – Софія Стрижеус – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, м.Каховка.

Учні та команди, які стали призерами у видах програми та у загальнокомандному заліку були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів