На Хмельниччині визначили найкращих XVI літньої Універсіади України з важкої атлетики

344

Впродовж декількох днів на Хмельниччині проходили змагання з важкої атлетики за програмою XVI літньої Універсіади України.

Фінальні змагання відбулися в 4-х вагових категоріях: 

  • серед жінок: 45 кг та 49 кг;
  • серед чоловіків: 55 кг та 61 кг.

За результатами виступів у вправах:

  • серед жінок у ваговій категорії 45 кг: 
  1. Курдюкова Надія (МСУ), студентка Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка:

І місце – у сумі двоборства;

І місце – у поштовху;

І місце – у ривку.

Селіванов Костянтин, тренер спортсменки.

  1. Вітвіцька Тетяна (І розряд), студентка Вінницького державного педагогічного університету;

     ІІ місце – у сумі двоборства;

     ІІ місце – у поштовху;

     ІІ місце – у ривку.

  • серед жінок у ваговій категорії 49 кг: 
  1. Буднікова Тетяна (МСУ), студентка Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка:

І місце – у сумі двоборства;

І місце – у поштовху;

І місце – у ривку.

Селіванов Костянтин, тренер спортсменки.

  • серед чоловіків у ваговій категорії 55 кг: 
  1. Вороновський Дмитро (МСУМК), студент Запорізького національного університету:

І місце – у сумі двоборства;

І місце – у поштовху;

І місце – у ривку.

Слободянюк Олександр, тренер спортсмена.

  1. Ревко Андрій (МСУ), студент Національного університету «Чернігівська політехніка»:

ІІ місце – у сумі двоборства;

ІІ місце – у поштовху;

ІІ місце – у ривку.

  • серед чоловіків у ваговій категорії 61 кг: 
  1. Заліпський Павло (МСУ), студент Харківської державної академії фізичної культури:

І місце – у сумі двоборства;

І місце – у поштовху;

І місце – у ривку.

 Кірієнко Віталій, тренер спортсмена.

  1. Сухоцький Дмитро (МСУ), студент Національного університету фізичного виховання і спорту України:

   ІІ місце – у сумі двоборства;

   ІІ місце – у поштовху;

   ІІ місце – у ривку.

  1. Воронка Євген (І розряду), студент Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського:

   ІІІ місце – у сумі двоборства;

   ІІІ місце – у поштовху.

  1. Байдаков Артем (І розряду), студент Дніпровської державної академії фізичної культури і спорту:

    ІІІ місце – у ривку.

Інформація про результати 2 дня (09.06.2021) фінальних змагань з важкої атлетики за програмою XVI літньої Універсіади України 

 Фінальні змагання відбулися в 4-х вагових категоріях: 

  • серед жінок: 55 кг та 59 кг;
  • серед чоловіків: 67 кг та 73 кг.

За результатами виступів у вправах:

  • серед жінок у ваговій категорії 55 кг:
  • в сумі двоборства:
І місце   Буянова Катерина (МСУ), студентка Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
ІІ місце Гича Тетяна (МСУ), студентка Хмельницького національного   університету;
ІІІ місце Александрова Марина (МСУ), студентка Харківської державної академії фізичної культури.

         

  –    ривок

І місце   Буянова Катерина (МСУ), студентка Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
ІІ місце Іщук Вікторія  (МСУ), студентка  Дніпровської державної         академії фізичної культури і спорту;
ІІІ місце Гича Тетяна (МСУ), студентка Хмельницького національного   університету;

 

  • поштовх
І місце   Буянова Катерина (МСУ), студентка Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
ІІ місце Гича Тетяна (МСУ), студентка Хмельницького національного   університету;
ІІІ місце Александрова Марина (МСУ), студентка Харківської державної академії фізичної культури.

  • серед жінок у ваговій категорії 59 кг:
  • в сумі двоборства:
І місце   Ганчур Марія (МСУМК), студентка Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Шишанова Дарья (МСУ), студентка Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
ІІІ місце Малявська Тетяна (МСУ), студентка Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського.

 

  •   ривок
І місце   Ганчур Марія (МСУМК), студентка Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Гойса Наталія (МСУ), студентка Національного університету фізичного виховання і спорту України;
ІІІ місце Шишанова Дарья (МСУ), студентка Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

 

  • поштовх
І місце   Ганчур Марія (МСУМК), студентка Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Шишанова Дарья (МСУ), студентка Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
ІІІ місце Малявська Тетяна (МСУ), студентка Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського.

  • серед чоловіків у ваговій категорії 67 кг:
  • в сумі двоборства:
І місце   Галій Володимир (МСУ), студент Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського;
ІІ місце Фіялко Андрій (МСУ), студент Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г.Сковороди;
ІІІ місце Удовицький Данило (КМСУ), студент Дніпровської державної академії фізичної культури і спорту.

 

  • ривок
І місце   Галій Володимир (МСУ), студент Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського;
ІІ місце Павлов Ілля (КМСУ), студент Дніпровської державної академії фізичної культури і спорту;
ІІІ місце Миронюк Дмитро (МСУ), студент Луцького національного технічного університету.

 

  • поштовх
І місце   Галій Володимир (МСУ), студент Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського;
ІІ місце Фіялко Андрій (МСУ), студент Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г.Сковороди;
ІІІ місце Якимчук Ігор (КМСУ), студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

  • серед чоловіків у ваговій категорії 73 кг:
  • в сумі двоборства:
І місце   Сергєєв Віталій (МСУ), студент Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
ІІ місце Довган Віктор (МСУ), студент Академії рекреаційних технологій і права;
ІІІ місце Махмудов Ельтибар-Олег (МСУ), студент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій.

 

  • ривок
І місце   Сергєєв Віталій (МСУ), студент Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
ІІ місце Довган Віктор (МСУ), студент Академії рекреаційних технологій і права;

 

  • поштовх
І місце   Сергєєв Віталій (МСУ), студент Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
ІІ місце Довган Віктор (МСУ), студент Академії рекреаційних технологій і права;
ІІІ місце Курдюков Дмитро (МСУ), студент Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

Інформація про результати 3 дня (10.06.2021) фінальних змагань з важкої атлетики за програмою XVI літньої Універсіади України 

Фінальні змагання відбулися в 3-х вагових категоріях: 

  • серед жінок: 64 кг;
  • серед чоловіків: 81 кг та 89 кг.

За результатами виступів у вправах:

  • серед жінок у ваговій категорії 64 кг:
  • в сумі двоборства:
І місце   Тимощук Марія (МСУМК), студентка Рівненського міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука;
ІІ місце Ілханова Катерина (МСУ), студентка Херсонського державного університету;
ІІІ місце Филипів Віталія (МСУ), студентка Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 

  • ривок
І місце   Тимощук Марія (МСУМК), студентка Рівненського міжнародного економіко- гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука;
ІІ місце Филипів Віталія (МСУ), студентка Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;
ІІІ місце Ілханова Катерина (МСУ), студентка Херсонського державного університету.

 

  • поштовх
І місце   Тимощук Марія (МСУМК), студентка Рівненського міжнародного економіко- гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука;
ІІ місце Ілханова Катерина (МСУ), студентка Херсонського державного університету;
ІІІ місце Филипів Віталія (МСУ), студентка Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

  • серед чоловіків у ваговій категорії 81 кг:
  • в сумі двоборства:
І місце   Марущак Антон (МСУ), студент Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Кондратюк Дмитро (МСУ), студент Національного університету фізичного виховання і спорту України;
ІІІ місце Романів Орест (МСУ), студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

 

  • ривок
І місце   Марущак Антон (МСУ), студент Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Мельник Вадим (МСУ), студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
ІІІ місце Кондратюк Дмитро (МСУ), студент Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 

  • поштовх
І місце   Марущак Антон (МСУ), студент Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Кондратюк Дмитро (МСУ), студент Національного університету фізичного виховання і спорту України;
ІІІ місце Микитюк Андрій (МСУ), студент Луцького національного технічного університету.

  • серед чоловіків у ваговій категорії 89 кг:
  • в сумі двоборства:
І місце   Ніколаєнко Олег (МСУ), студент Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Гондзьо Юрій (МСУ), студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;
ІІІ місце Шовковий Олександр (МСУ), студент Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 

  • ривок
І місце   Ніколаєнко Олег (МСУ), студент Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Шовковий Олександр (МСУ), студент Національного університету фізичного виховання і спорту України;
ІІІ місце Гондзьо Юрій (МСУ), студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;

 

  • поштовх
І місце   Ніколаєнко Олег (МСУ), студент Харківської державної академії фізичної культури;
ІІ місце Гондзьо Юрій (МСУ), студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;
ІІІ місце Шовковий Олександр (МСУ), студент Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів