На Хмельниччині завершився Чемпіонат України з хортингу

1154

27–28 березня у Хмельницькому відбувся чемпіонат України серед учнів з хортингу. У змаганнях взяли участь 17 команд з 12 регіонів. Усього 225 учнів, серед яких 148 юнаків і 77 дівчат.

У запеклій боротьбі командні місця розподілялись так:

1 місце – Київська область (17 – золото, 13 – срібло, 10 – бронза);
2 місце – Чернігівська область (17 – золото, 8 – срібло, 6 – бронза);
3 місце – Черкаська область (12 – золото, 16 – срібло, 5 – бронза).

Далі йдуть:

4. місце – м. Київ (11 – золото, 6 – срібло, 4 – бронза);
5. місце – Хмельницький (5 – золото 7 – срібло 2 – бронза);
6. місце – Дніпропетровська область (5 – золото);
7. місце – Львівська область (5 – золото, 2 – срібло, 2 – бронза);
8. місце – Полтавська область (1 – золото, 2 – бронза);
9. місце – Сумська область (1 – золото, 2 – бронза);
10. місце – Запорізька область (3 – золото, 2 срібло, 2 – бронза).

Показовий виступ

командний

8-9 років

І місце – Бердиєва Аглая, Міщанчук Ульяна, Кот Марія, Окатова Дарина, Тітова Поліна (Дніпропетровська область)

ІІ місце – Горецький Данило, Кириченко Тимофій, Колотило Данііл, Копійка Олег, Цвілюк Тимур (Черкаська область)

10-11 років

І місце – Ковальчук Денис, Митченко Вікторія, Митченко Софія, Осадчий Артем, Сокол Михайло (Чернігівська область))

12-13 років  

І місце – Городенко Софія, Петренко Дар’я, Руденко Анна, Хамаза Ліза, Шпорт Катерина (Київ)

індивідуальний

8-9 років (дівчата)

І місце – Маселко Єлизавета

8-9 років (хлопці)

І місце – Каралюс Владислав (Львівська область)

ІІ місце – Івко Михайло (Черкаська область)

ІІІ місце – Цвілюк Тимур (Черкаська область)

ІV місце – Колотило Данііл (Черкаська область)

12-13 років (дівчата)

І місце – Колотило Єлизавета (Черкаська область)

ІІ місце – Комарчева Євгенія (Черкаська область)

16-17 років (хлопці)

І місце – Халєєв Григорій (Васильківська районна федерація)

8-9 років (парний)

І місце – Кириченко Тимофій, Маселко Вікторія (Черкаська область)

ІІ місце – Копійка Олег, Горецький Данило (Черкаська область)

ІІІ місце – Івко Марк, Івко Михайло (Черкаська область)

10-11 років (парний)

І місце – Кандур Тимофій, Каралюс Арсен (Львівська область)

ІІ місце – Дідусь Дем’ян, Дідусь Олександр (Львівська область)

ІІІ місце – Кондратик Ірина, Кутельмах Антон (Львівська область)

ІV місце – Міщанчук Ульяна, Медвєдєва Аліна (Дніпропетровська область)

12-13 років (парний)

І місце – Колотило Єлизавета, Тимощук Панас (Черкаська область)

ІІ місце – Бакай Ілля, Станчук Назар (Черкаська область)

Двобій

16-17 років (-65 кг)

І місце – Литовченко Андрій  (Ніжин)

ІІ місце – Костюк Олександр (Ніжин)

ІІІ місце – Бочко Богдан (Бровари)

16-17 років (-55 кг)

І місце – Дорошенко Олексій (Ніжин)

ІІ місце – Дорошенко Кирило (Ніжин)

16-17 років (-75 кг)

І місце – Белхароєв Ісмаїл (Вишгород)

ІІ місце – Зима Владислав (Ніжин)

ІІІ місце – Азізов Кирил (Ніжин)

16-17 років (-70 кг)

І місце – Оганов Давід (Бровари)

ІІ місце – Письменний Вадим (Черкаська область)

ІІІ місце – Федотов Артем (Черкаська область)

16-17 років (-80 кг)

І місце – Корованов Володимир (Чернігівська область)

ІІ місце – Лутанюк Владислав (Хмельницька область)

16-17 років (-60 кг)

І місце – Смірнов Тимофій (Ніжин)

ІІ місце – Семончук Ігор (Черкаська область)

ІІІ місце – Ласкута Дмитро (Київ)

ІV місце – Бондар Роман (Київ)

16-17 років (-55 кг)

І місце – Комарова Марина (Київ)

ІІ місце – Шевель Ольга (Кив)

ІІІ місце – Якименко Богдана (Київ)

ІV місце – Івахненко Наталія (Київ)

14-15 років (-65 кг)

І місце Павлюк Артем (Київ)

ІІ місце Ільченко Юрій (Київ)

ІІІ місце Кузик Максим (Хмельницька область)

ІV місце Сукеник Олег (Хмельницька область)

14-15 років (-70 кг)

І місце Лях Вадим (Київ)

ІІ місце Дяченко Михайло (Київ)

ІІІ місце Мамедов Ельдар (Ніжин)

ІV місце Тимошенко Дмитро (Чернігівська область)

14-15 років абсолютна вагова категорія (70+ кг)

І місце Канюк Сергій (Хмельницька область)

ІІ місце Муц Руслан (Хмельницька область)

14-15 років (-50 кг)

І місце Кравець Катерина (Київська область, Вишгород)

ІІ місце Василишина Єва (Хмельницька область)

14-15 років (-60 кг)

І місце Шкляревський Артур (Полтавська область)

ІІ місце Савков Ігор (Київська область, Вишгород)

14-15 років (-60 кг)

І місце Апалькова Христина (Запорізька область)

ІІ місце Дубовець Єлизавета (Чернігівська область)

14-15 років (-50 кг)

І місце Кузнєцов Сергій (Київ)

ІІ місце Бройт Артур (Запорізька область)

ІІІ місце Тарасов Захар (Запорізька область)

14-15 років (-45 кг)

І місце Блащук Іван (Ніжин)

ІІ місце Стасюк Юрій (Хмельницька область)

ІІ місце Харитончук Максим (Київ)

14-15 років (70+ кг)

І місце БУрятинський Дмитро (Вишгород)

ІІ місце Біляк Іван (Вишгород)

ІІІ місце Кочанов Іван (Вишгород)

14-15 років (60+кг)

І місце Геняга Катерина (Вишгород)

ІІ  місце Ковальова Аліна (Київ)

ІІІ місце Головіна Анна (Вишгород)

14-15 років (-55 кг)

І місце Кривець Олександр (Ніжин)

ІІ місце Кудрявський Богдан (Київ)

ІІІ місце Наконечний Костянтин (Полтавська область)

ІV місце Бойко Дмитро (Ніжин)

12-13 років (-50 кг)

І місце Яковенко Аліса (Київ)

ІІ місце Верченко Катерина (Київська область, Вишгород)

12-13 років (-35 кг)

І місце Покотило Тіна (Київ)

ІІ місце  Колотило Єлизавета (Черкаська область)

12-13 років (60+ кг)

І місце Левадний Олександр (Ніжин)

ІІ місце Тонконог Михайло (Ніжин)

ІІІ місце Ковков Роман (Київська область, Бровари)

12-13 років (-55 кг)

І місце Бабіцька Владислава (Черкаська область)

ІІ місце Петренко Валерія (Київська область, Бровари)

12-13 років (-45 кг)

І місце Валюх Артем (Васильків)

ІІ місце Гончар Анатолій (Черкаська область)

ІІІ місце Сафіуллін Тимур (Запорізька область)

ІV місце Сєрік Іван (Київ)

12-13 років (-40 кг)

І місце Александров Олег (Запорізька область)

ІІ місце Бичков-Андрієвський Серафим (Вишгород)

ІІІ місце Пономарьов Ростислав (Васильків)

ІV місце  Тарасюк Олександр (Полтавська область)

12-13 років (-50 кг)

І місце Хрупайло Ярослав (Хмельницька область

ІІ місце Гуцаленко Микита (Вишгород

ІІІ місце Агамедов Рустам (Черкаська область

ІV місце Кравчук Михайло (Черкаська область

12-13 років (-55 кг)

І місце Химич Артем (Черкаська область)

ІІ місце Миронов Ростислав (Черкаська область)

ІІІ місце Зеленський Богдан (Ніжин)

ІV місце Крамар Роман (Київ)

12-13 років (-60 кг)

І місце Максименко Богдан (Черкаська область)

ІІ місце Гладкий Андрій (Бровари)

ІІІ місце Пащенко Святослав (Ніжин)

ІV місце Бакай Ілля (Черкаська область)

12-13 років (-35 кг)

І місце Сулим Данило (Запорізька область)

ІІ місце Лузан Вадим (Запорізька область)

ІІІ місце Поворозник Максим (Вишгород)

ІV місце Левицький Денис (Хмельницька область)

10-11 років (-30 кг)

І місце Тернавський Богдан Хмельницька область)

ІІ місце Ковальчук Денис (Чернігівська область)

ІІІ місце Остапенко Тимофій (Вишгород)

ІV місце Бондаренко Ярослав (Вишгород)

10-11 років (-45 кг)

І місце Митченко Софія (Новгород-Сіверський)

ІІ місце Авраменко Анастасія (Вишгород)

10-11 років (-45 кг)

І місце Єгоров Микола (Вишгород)

ІІ місце Самборський Артем (Черкаська область)

ІІІ місце Демяненко Кирил (Ніжин)

ІV місце Сурмачекський Демид (Ніжин)

10-11 років (-50 кг)

І місце Кисленко Віталій (Бровари)

ІІ місце Лубко Богдан (Хмельницька область)

ІІІ місце Сидорович Артем (Бровари)

10-11 років (-35 кг)

І місце Степанюк Михайло (Хмельтницька область)

ІІ місце Старостюк Євдоким (Бровари)

ІІІ місце Федоренко Артем (Васильків)

ІV місце Каленюк Ілля (Запорізька область)

10-11років (-40 кг)

І місце Митченко Вікторія (Новгород-Сіверський)

ІІ місце Пономаренко Ярослава (Черкаська область)

10-11 років (-40 кг)

І місце Сокол Михайло (Чернігівська область)

ІІ місце Тимощук Панас (Черкаська область)

ІІІ місце Сурмачекський Максим (Ніжин)

ІV місце Шевченко Микола (Вишгород)

10-11 років (45+ кг)

І місце Бойко Стефанія (Вишгород)

ІІ місце Потапенко Наталія  (Ніжин)

10-11 років (50+ кг)

І місце Постніков Тарас (Ніжин)

ІІ місце Осадчий Артем (Чернігівська область)

ІІІ місце Левищенко Руслан (Вишгород)

ІV місце Євтушенко Владислав (Вишгород)

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів