На карантині

2050

Незважаючи на введення карантину Дніпропетровське обласне відділення продовжує працювати. 

Від місцевої влади отримані проїздні квитки в громадському транспорті для охоронців спортивних споруд.

Підготовлені інформації та звіти за I квартал поточного року щодо виконання Цільової соціальної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Дніпропетровській області до 2021 року та виконання плану реалізації Національної стратегії в Дніпропетровській області “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація.

 Також підготовлена інформація щодо інвентаризації в освітянських ДЮСШ області.

Спільно з Дніпропетровським обласним відділенням НОК України розробляються тести до обласного етапу Всеукраїнської вікторини «Знавці Олімпійського спорту».

Разом з Дніпропетровською академією непреривної  освіти розробляються рекомендації щодо проведення організації інтегрованого уроку фізичної культури для учнів 1-4 класів та зошиту з фізичної культури для учнів 3 класу «Фізкультуркін в Спортивній країні».

Відділення також сприяло в участі у компанії «Біла картка» з нагоди Міжнародного дня спорту та в освітньому серіалі «Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту”.

Опрацьовуються рекомендації щодо висвітлення  відеоматеріалів з організації рухової активності учнів вдома під час карантину.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіта і науки України

Коментарі

коментарів