На Кіровоградщині відбувся обласний чемпіонат з боксу серед школярів

2064

З 28 лютого по 2 березня 2019 року в м. Кропивницькому проведено чемпіонат Кіровоградської області з боксу серед школярів 2005-2006 рр. н. та 2007-2008 рр. н. 103 учасники з Кропивницького, Олександрії, Світловодська, Знам’янки, Малої Виски, Олександрівки, Долинської, Пантаївки та Новоукраїнки змагались продовж трьох днів на чудовій базі боксерського клубу «The ring».

Глядачі захоплено спостерігали за напруженими поєдинками як досвідчених боксерів, так і юних спортсменів, що вперше приймали участь у змаганнях, адже за результатами виступу боксерів формувалась збірна команда області серед школярів для участі у Чемпіонатах України.

Переможцями у свої вагових категоріях стали: Крупський Кирило, Яровий Ярослав, Пастушенко Артем, Голінько Іван, Єрохін Денис, Воронько В’ячеслав, Резнік Володимир, Нікітін Ярослав, Ткаченко Святослав, Мельниченко Остап, Платонов Кирило, Зайцев Роман, Рябоконь Микола, Кухта Денис, Замишляєнко Максим, Маценко Роман, Харченко Богдан, Збунь Артур, Коноваленко Владислав, Богородов Антон Гуцало Кирил, Круванд Ігор, Ленченко Сергій.

Кіровоградське обласне відділення (філія) Комітету ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів