На Київщині підбили підсумки навчального року

1761

Ось і підійшов до завершення навчальний рік у Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Броварське вище училище фізичної культури».

Для 82 вихованців закладу у стінах училища він був останнім. І вкотре ми, вручаючи атестати зрілості, відпускаємо у доросле життя і самостійне плавання наших непосид і крутьків, наших майбутніх олімпійців, констатуючи, що цей випуск дуже потужний. Серед вихованців БВУФК – 49 чемпіонів та призерів чемпіонатів України, 5 чемпіонів та призерів чемпіонатів Європи і світу, 13 є членами збірних команд України.

Особливо варто відзначити Шаповалова Руслана, призера чемпіонату Європи з боксу, Васильєва Михайла, Даниленка Дмитра – чемпіонів світу з хокею (група Б), Сову Василя – срібного призера Всесвітньої Гімназіади з боротьби вільної. Але не тільки своїми спортивними досягненнями буде пам’ятний для нас, ювілейний 35-й випуск 2018 р.

Вихованка відділення плавання Молофій Юлія – кандидат в майстри спорту, неодноразовий призер чемпіонатів України з плавання, кандидат до складу національної збірної команди України – змогла відзначитися не тільки на блакитних доріжках, але й успішно скласти тести ЗНО, здобути срібну медаль за досягнення у навчанні. А враховуючи її спортивні навантаження (щодня плавці долають до 10 км дистанції, багато часу забирають змагання та навчально-тренувальні збори), то ця нагорода особливо значуща не тільки для Юлії, а й для колективу нашого закладу загалом.

Особливу увагу присутніх на святі привернули гості, люди, що активно підтримують спортивне життя БВУФК, уболівають за результати вихованців, переймаються їхніми буденними справами, радіють їхнім перемогам, співчувають поразкам. Серед високоповажних гостей Анатолій Іванович Ільченко – начальник Київського обласного комітету з фізичного виховання МОН України; наш вихованець – Андрій Миколайович Коваль, що малим хлопчиною потрапивши до БВУФК, зростав і мужнів у його стінах, шліфував свою спортивну майстерність (має звання заслуженого майстра спорту України, неодноразово ставав чемпіоном світу та Європи з ушу, а зараз він – старший тренер збірної команди України з ушу). На сьогодні його вихованка й наша учениця Вероніка Морозьонкова виконала норматив МС і увійшла до складу юнацької збірної команди України, відібралася на чемпіонат світу з ушу у Бразилії, що стартує у липні 2018 року. Привітав випускників, зокрема вихованців відділення боксу, президент Київської обласної федерації боксу, майстер спорту України Калашников Костянтин Миколайович, колишній вихованець БВУФК.

Яскравим акордом заходу був останній шкільний вальс у виконанні випускників.

У вальсі ми завжди щасливі,

Принцеси і принц – хоч на мить!

І хай на землі все мінливе,

Оманливе й метушливе…

Та в серці блаженно звучить –

Мелодія вічних орбіт –

Всі люди у вальсі щасливі!

Зворушливими напутніми словами до випускників та великою вдячністю до усього колективу звернулася мама випускника 11-Б класу Семенова Наталія Леонідівна.

Присутні на святі вихованці, випускники, батьки та члени колективу БВУФК зустрічали гучними оплесками та шаленими оваціями концертні номери учасників Дитячо-етико-натуралістичного центру «Камелія», зразкового вокального народного колективу м. Бровари « Калинка», а також показові виступи вихованців Броварської школи УШУ під керівництвом Олега Чуканова, барабанщиць із композицією «Небесні ластівки» – прекрасних представниць ансамблю Броварського центру «Камелія», яким керує вчитель-методист Оксана Степанівна Чечельницька.

Розв’язкою заходу стало вручення жаданих атестатів про повну загальну середню освіту, що супроводжувалося бурхливими емоціями випускників, їхніх батьків та педагогічного колективу. Таке чуттєве завершення стало фінальним акордом свята, символізуючи точку неповернення й подолання рубікону дитинства, вихід на орбіту дорослого життя.

І радіє з нами дружна вся сім’я –

Випуск цьогорічний сміло йде в життя!

Київське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів