На Київщині пройшли фінальні обласні змагання чемпіонату України з волейболу

157

У м. Ірпені пройшли фінальні змагання ІІ-го етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна волейбольна ліга України).

У змаганнях взяли участь 20 команд – 209 юнаків та дівчат із міст та районів Київщини, а саме: м. Ірпінь (три команди); м. Обухів; м. Буча; м. Бориспіль (три команди); м. Біла Церква; Вишгородський р-н; Тетіївський р-н; Баришівський р-н (дві команди); Бориспільський р-н (4 команди); Тетіївський р-н; Студениківська ОТГ (три команди).

Переможцями та призерами змагань стали:

Серед дівчат старшого віку 2001 р.н. і мол.:

І місце – Бориспільський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” імені Костянтина Могилка;

ІІ місце – Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінської міської ради;

ІІІ місце – Бучанська  спеціалізована загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської  міської ради;

Серед дівчат середнього віку 2004 р.н. і мол.:

І місце – Білоцерківська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

ІІ місце – Бориспільський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” імені Костянтина Могилка;

ІІІ місце – Демидівська спеціалізована школа Вишгородського району;

Серед юнаків старшого віку 2001 р.н. і мол.

І місце – Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради;

ІІ місце – Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова  Баришівської районної ради;

ІІІ місце – Сеньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради;

Серед юнаків середнього віку 2004 р.н. і мол.:

І місце – Навчально-виховний комплекс “спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5” Обухівської міської ради;

ІІ місце – Степівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївської районної ради;

ІІІ місце – Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради.

Директор Ірпінської дитячо-юнацької школи, головний суддя змагань Володимир Тарасов та заступник начальника Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Тетяна Дзиба вручили переможцям та призерам змагань медалі, дипломи та кубки відповідних ступенів.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів