На Київщині пройшов футбольний турнір пам’яті видатного футболіста Бородянщини В.О. Патоки

1218

Перший день шкільних осінніх канікул був по-справжньому цікавим та насиченим. 8 шкільних команд 2006-2008 років народження взяли участь у традиційному футбольному турнірі пам’яті видатного футболіста Бородянщини В. О. Патоки, який щорічно організовує та проводить Бородянська районна ДЮСШ спільно з райдержадміністрацією.

У завзятій боротьбі перемогли юнаки Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 на чолі зі своїм тренером Бондарем Андрієм Володимировичем. Їм у фінальній грі з рахунком 2:1 поступилася команда Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка є триразовим переможцем цього турніру. ІІІ місце посіла Бабинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Костецький П. Д.).

Призери в подарунок отримали від родини Патоки футбольні м’ячі, а усі учасники турніру ще й солодощі.