На Київщині відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків та ветеранів з дзюдо

1953

26 січня в спортивному залі ДЮСШ управління освіти відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків та ветеранів з дзюдо, присвячений 100-річчю Акту злуки УНР і ЗУНР та з нагоди Дня Соборності України.

В турнірі взяли участь юні дзюдоїсти та ветерани дзюдо з Волинської, Сумської, Харківської, Черкаської,Полтавської, Київської областей та міст України Вінниці, Кропивницького, Маріуполя, Ізмаїла, Львова, Житомира, Корсунь–Шевченківського, Боярки, Жашкова, Хмельницького, Чернігова та Києва. Загалом 150 учасників.

На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості начальник управління освіти Єриш Н. Л., голова асоціації ветеранів самбо і дзюдо України, ЗТУ Клімантов Ю. О., директор ДЮСШУО Свириденко Б. І. та голова федерації сумо України, головний суддя змагань Яківець А. М.

Зі словами вітання до учасників змагань звернулась начальник управління освіти Єриш Н. Л. та голова асоціації ветеранів самбо і дзюдо України, ЗТУ Клімантов Ю. О.

Змагання проходили в напруженій спортивній боротьбі. За підсумками змагань всі переможці і призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками та пам’ятними сувенірами ДЮСШ УО.

Вітаємо переможців і призерів турніру.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів