На Київщині пройшли фінальні змагання обласного етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків і дівчат

1464

17 травня 2019 року в м. Білій Церкві пройшли фінальні змагання ІІ-го (обласного) етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна волейбольна ліга України).

Вони проводилися Київським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно  з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Змагання проходили на базах Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 та Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21.

На заході були присутні Ільченко Анатолій Іванович, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Петрик Юрій Федорович, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, адміністрації шкіл.

У змаганнях брали участь 22 команди міст та районів області – переможці зонального етапу змагань, зокрема з мм. Білої Церкви, Ірпеня, Бучі, Білоцерківського, Баришівського, Бородянського, Києво-Святошинського, Бориспільського, Таращанського, Тетіївського, Переяслав-Хмельницького районів, Фурсівської та Студениківської ОТГ. Всього більше 260 учасників.

За підсумками змагань найкраще виступили команди м. Ірпеня, Білої Церкви, Бориспільського, Білоцерківського, Переяслав-Хмельницького та Бородянського районів.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів