На Київщині розпочався Чемпіонат України з боксу серед школярів

2002

На виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, з 20 по 25 травня 2019 року в м. Борисполі проходить Чемпіонат України з боксу серед школярів старших класів. На чемпіонат прибуло більше 20 територій України (близько 150 спортсменів).

21 травня відбулося урочисте відкриття змагань, на якому були присутні заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олег Плигун, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко, міський голова м. Борисполя Анатолій Федорчук, Президент Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашніков, керівники та представники місцевих органів управління освітою та молоді і спорту, засоби масової інформації, ветерани спорту.

Від Київської області бере участь команда сформована з вихованців  Броварського вищого училища фізичної культури та кращих вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

В складі суддівської бригади змагань працює чотири судді Київської області та 10 суддів з м. Борисполя.

Київське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів