На Київщині відбулася Спартакіада з фізичної та військово-технічної підготовки 

820

18 та 21 жовтня 2019 року у м. Бориспіль відбулася Спартакіада з фізичної та військово-технічної підготовки серед молоді допризовного віку з числа учнів закладів загальної середньої освіти. Всі дев’ять закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у змаганнях. Ареною спортивних баталій, які розгорнулись серед амбітних команд юнаків допризовного віку, стали спортивні майданчики Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, міський стадіон «Колос» та стрілецький тир громадської організації «СК «Бориспіль-Спорт». Кожен заклад представляла десятка найбільш фізично підготовлених допризовників. У перший день Спартакіади юнаки змагались з метання спортивної гранати на дальність, підтягування на гімнастичній перекладині, у бігу на 100 м та легкоатлетичному кросі.

Після чотирьох видів Програми Спартакіади лідерство впевнено захопили гімназисти. Не втратили своїх позицій вони і в другий день заходу. В цей день допризовники змагались з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки. У підсумку головний трофей спартакіади — спортивний красень-кубок — «їде» до скарбнички Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива». Друге та третє місце вибороли команди Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Бориспільського НВК ім. Костянтина Могилка. 

Абсолютним чемпіоном міста серед молоді допризовного віку за сумою балів з п’яти видів програми заходу став гімназист Владислав Главицький.  На другому місті Іван Мельник  – дев’ятикласник Бориспільського НВК ім. Костянтина Могилка. А представник Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Тарас Заболотний виборов бронзову нагороду змагань. Вказані переможці отримали пам’ятні сувеніри, дипломи та медалі відповідного ґатунку. Крім того, спортивними дипломами організатори Спартакіади нагородили також трійки призерів в особистому заліку з кожного виду програми змагань. А перші місця тут вибороли вже згадані вище Владислав Главицький (підтягування на перекладині), Тарас Заболотний (легкоатлетичний крос), а також Юрій Ніструга (біг 100 м), Костянтин Вербицький (кульова стрільба) та Максим Пирогов (метання спортивної гранати на дальність).

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів