На Київщині відбулося свято з нагоди Міжнародного дня миру

1339

27 вересня 2019 року у м. Ірпені на базі Університету державної фіскальної служби України відбувся національно-патріотичний спортивний захід «Мир у студентській родині – мир у рідній країні». Свято з нагоди Міжнародного дня миру, який відзначається 21 вересня у всьому світі, уже шостий рік поспіль проводиться Ірпінським державним коледжем економіки та права з метою привертання уваги молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, гідності та свободи, добра і поваги, розвитку у студентів розуміння єдності та цілісності України, виховання почуття патріотизму, національної гордості, формування активної життєвої позиції.

Захід вшанували своєю присутністю шановні гості – заслужений працівник освіти України, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації – Віра Борисівна Рогова; начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Анатолій Іванович Ільченко; начальник управління освіти та науки Ірпінської міської ради – Олег Анатолійович Білорус; директор Ірпінського державного коледжу економіки та права Пілевич Оксана Анатоліївна; керівний склад Університету державної фіскальної служби України, представники місцевих органів влади та освіти. Також прийшли на свято учні, студенти, визначні спортсмени, батьки і друзі. Загалом у заході брало участь більше 600 учасників.

Під час проведення свята учасники мали змогу спробувати свої сили у стрибках через скакалку та змаганнях з легкої атлетики, переглянути показові виступи спортсменів зі спортивної аеробіки, художніх колективів, презентацію груп І курсу на чолі зі своїми кураторами “Ми впевнено крокуємо у майбуття” та студентський челендж “Мир in UA”.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів