На Київщині відбулись фінальні змагання за «Кубок Вереньова І.А.» з міні-футболу серед школярів

2133

24 квітня в смт Гребінки, відбулись фінальні змагання за «Кубок Вереньова І.А.» з міні-футболу серед збірних команд 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району, які організувала і провела Васильківська районна ДЮСШ та сектор молоді та спорту відділу освіти Васильківської РДА. Перед учасниками змагань виступили ветерани футболу Гребінок та заступник селищного голови Гребінок – Василь Руденко, які побажали успіхів молодим футболістам.

В фінальній частині змагань приймали участь шість команд –переможниці зональних змагань, в яких брали участь 27 команд.

Шляхом жеребкування, команди були розділені на дві групи, змагання в яких пройшли по коловій системі. Після групових змагань відбулись стикові матчі за 1-2 та 3-4 місця.

В малому фіналі, за 3-4 місце зустрілись команди, які в своїх групах зайняли другі місця: команди ОНЗ Гребінківський НВК та Калинівського НВК №1. Перемогу і бронзові нагороди вибороли молоді футболісти з Гребінківського НВК.

В головному фіналі за Кубок боролись команди Глевахівської ЗОШ та Путрівського НВК. Впевнену перемогу отримали хлопці з Глевахи. Вони і вибороли «Кубок Вереньова І.А.» та завоювали золоті нагороди. Підсумкова таблиця фінальної частини змагань має такий вигляд:

1 місце – Глевахівська ЗОШ (тренер Михайленко Л.І.);

2 місце – Путрівський НВК (тренер Табатадзе А.В.);

3 місце – ОНЗ Гребінківський НВК (тренер Столяренко В.А.);

4 місце – Калинівський НВК №1 (тренер Онопрієнко О.І.);

5 місце – Кодаківська ЗОШ;

6 місце – Данилівська ЗОШ (тренер Коваленко О.В.).

Всі переможці і призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти від сектору молоді і спорті та Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Вітаємо!