На Київщині відбулись змагання з волейболу серед шкільних команд

1877

26 березня 2019 року проходила першість Васильківського району серед збірних команд юнаків 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Змагання організувала Васильківська районна дитячо-юнацька спортивна школи відділу освіти РДА. В змаганнях приймало участь сім команд ЗОШ. Спочатку, змагання пройшли в двох зональних групах в спортивному залі Калинівського НВК № 1 та Путрівської гімназії, де команди боролись за перемогу в групі, адже вона давала право поборотись в головному фіналі за золоті нагороди першості.

Після перших ігор в групах виявились фаворити груп, які і вели жорстку боротьбу за вихід з групи. Після групових змагань, фінальна частина яких проходила в спортивному залі Путрівського НВК, в гострій, рівній спортивній боротьбі третє місце і бронзові нагороди першості району з волейболу завоювала команда Калинівського НВК №1, вигравши з рахунком 2-1 у хлопців з Лосятина.

В головному фіналі за 1-2 місця боролись відомі один одному суперники: команда Іванковичівського НВК та команда НВК «Ковалівська гімназія». Більш наполегливішими та успішнішими виявились хлопці з Іванковичів, які з рахунком 2-0 обіграли команду Ковалівки. Отже, підсумкова таблиця першості Васильківського району з волейболу серед збірних команд юнаків має такий вигляд:

1 місце – Іванковичівський НВК (тренер Фролов Ф.В.);

2 місце – НВК «Ковалівська гімназія» (тренер Ярошенко М.І.);

3 місце – Калинівський НВК №1 (тренер Авдєєв О.В.);

4 місце – Лосятинська ЗОШ;

5 місце – Путрівський НВК;

6 місце – Калинівська ЗОШ №2;

7 місце – Глевахівська ЗОШ.

Організатори вдячні вчителям фізичної культури, тренерам та дикторам шкіл, які приймали участь в змаганнях за організацію роботи в канікулярний період та участь команд ЗОШ в районних змаганнях. Слова подяки головному судді змагань – почесному працівнику фізичної культури і спорту України Кучмі В.М.

Вітаємо переможців і призерів змагань, які отримали грамоти, медалі та кубки від сектору молоді і спорту (завсектором Фещенко Г.Ю.) та Васильківської районної ДЮСШ відділу освіти Васильківської РДА (директор Нехта В.В.).

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів