На Київщині відбувся старт обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна»

293

Сьогодні, 15 лютого 2023 року, у системі освіти Київської області стартував пілотний проєкт обласного фізкультурно-оздоровчого заходу «Учнівська ліга «Здорова Україна», який буде проводитися відповідно до модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти в рамках впровадження концепції Нової української школи.

На презентації заходу, яка відбулася на базі Великодимерського ліцею Великодимерської селищної ради Броварського району, його учасників, а саме: учнів 5 класів та педагогів закладу, вчителів фізичної культури броварського району, представників освіти та спорту, привітала заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко та керівництво громади.

Під час проведення заходу діти мали можливість прийняти участь у спільній руханці та в іграх згідно з вже знайомими і новими варіативними модулями.

За підсумками проведеного заходу, організаторами та вчителями фізичної культури району, відбулося обговорення його подальшої реалізації в закладах загальної середньої освіти області.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів