На Київщині визначилися найкращі на кубку області з сумо

1106

19-20 жовтня 2019 року в м. Переяслав-Хмельницькому відбувся кубок Київської області з боротьби сумо серед дорослих та юніорів у вагових категоріях до 30, 35, 40 и 50 кг. Змагання проходили в рамках відбору збірної команди на участь в кубку України, який відбудуться в Полтаві 25-27 жовтня.

Вихованці Ржищівської ДЮСШ впевнено демонстрували свої навики та вміння під час борцівських сутичок.

Чемпіоном у вазі до 77 кг серед дорослих став 17-річний Ляшенко Дмитро (студент Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму), впевнено перемігши старших суперників, срібним призером став Сліпцов Роман (студент Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму) у ваговій категорії до 60 кг.

Серед юнаків у своїх вагових категоріях бронзові нагороди отримали: Кошкін Дмитро (Піївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сапаєв Шахрух (Ржищівська ЗОШ І-ІІ), Ткачук Артем, Глобан Владислав (Ржищівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені О.Кошового); срібну медаль виборов Сапаєв Есет (Ржищівська ЗОШ І-ІІ ступенів)  и чемпіоном став Катеринич Ігор (Ржищівська ЗОШ І-ІІ ступенів).

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України