На Львівщині стартували фінальні змагання І Гімназіади України з фехтування

2341

Сьогодні, 17 березня,  у навчально-спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського урочисто відкрили фінальні змагання І Гімназіади України з фехтування. Участь у фінальних змаганнях беруть команди 12 областей України.

Участь у церемонії відкриття змагань взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Єщенко, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Анатолій Ігнатович, президент Федерації фехтування Львівської обласної федерації фехтування Василь Бусол. Ексклюзивними гостями церемонії відкриття стали призерка чемпіонату світу з фехтування, чемпіонка всесвітньої Універсіади Анфіса Почкалова, а також кумир мільйонів, представник команди-переможиці Ліги сміху “Загорецька Людмила Степанівна” Слава Антіпов. Окрім вітальних слів гості церемонії відкриття подарували спортсменам на згадку про Львів книжки одного із видавництв Львівщини.

Одразу після церемонії відкриття розпочалися змагання на шпагах, за підсумками яких кращими серед хлопців стали Даниїл Гойда, Кирило Мукоїд та Павло Трофіменко (всі – Київ), Ростислав Білецький (Львів). Серед школярок-шпажисток призерками стали Юлія Мукоїд та Анастасія Глубока (обидві – Київ), Олександра Джорджевич (Дніпро) та Христина Баран (Ужгород).

Зазначимо, організатором заходу є Комітет фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України. Безпосередню організацію змагань здійснює Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів