На Львівщині відзначили міжнародний день студентського спорту

2271

Сьогодні, 20 вересня 2018 року студенти Львівщини масовим флеш-мобом з підтягування відзначили Міжнародний день студентського спорту. Зібравшись на території спортивного містечка Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного студенти-учасники з 16 університетів та коледжів м. Львова одночасно підтягувались на перекладинах. Кожен з учасників, яких зареєструвалося майже 250, підтягнутись по 15 разів.

Після масового підтягування кожен із навчальних закладів обрав кращого із студентів, які змагалися між собою. У такій першості не залишив шансу іншим курсант Національної академії сухопутних військ Олег Марченков, який зміг підтягнутися 38 разів. Другим з результатом 28 разів став Михайло Суханюк, що навчається у Львівському національному аграрному університеті. Трійку кращих замкнув Іван Мойсюк з Львівського коледжу транспортної інфраструктури, підтягнувшись 27 разів.

З словами підтримки до учасників флеш-мобу звернулися зірка “Ліги сміху”, актор команди “VIP-Тернопіль”, відомий гуморист Тарас Стадницький, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова відділення Національного Олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський, заступник начальника Національної академії сухопутних військ Валерій Семак та президент Львівського обласного спортивного товариства студентів “Гарт” Богдан Юхницький.

Після фізичних вправ серед учасників флеш-мобу розіграли українську літературу від департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, ексклюзивні шкарпетки від dodo-socks, м’ячі від Федерації футболу Львівщини та подарунки від обласного відділення Національного Олімпійського комітету.

“Хочеш звернути гори, – починай з маленьких камінців, – таким принципом ми керувалися, організовуючи сьогоднішню подію до Міжнародного дня студентського спорту. Наш флеш-моб – маленький камінець до популяризації фізичної активності серед молоді, які ми збираємо щодня і сьогодні ще 240 студентів показали, що фізична активність – це модно,” – пояснює ініціативу щодо проведення заходу голова оргкомітету Анатолій Ігнатович.

Захід організували та провели Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівське обласне спортивне товариство студентів “Гарт”, івент-агенція “Драбина”, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за інформаційної підтримки сайту 032.ua!

Довідково:

На 38-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в листопаді 2015 року ухвалено рішення про щорічне проведення 20 вересня Міжнародного дня студентського спорту – International Day of University Sport (IDUS). Цього року міжнародна федерація студентського спорту проводить цей день під гаслом “Let’s IDUS! Let’s train”.

Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту

Коментарі

коментарів