На Львівщині відбулись змагання з біатлону в залік ІІІ Зимової універсіади України

558

З 9 по 13 березня в місті Сколе (Львівська область) відбулись змагання з біатлону в залік ІІІ Зимової універсіади України.

За результатами чотирьох змагальних днів студенти Сумського державного університету здобули 205 залікових очок і посіли ІІІ місце в командній першості серед закладів вищої освіти.

В окремих видах програми універсіади індивідуальні бронзові нагороди здобули студент факультету ТеСЕТ Дмитро Грущак ( Спринт) та магістрант Медичного інституту Євген Івченко ( коротка індивідуальна гонка).

У загальному заліку попереду команди Західноукраїнського національного університету (259 очок) та Харківської державної академії фізичної культури (232 очки).

Наступні змагання в залік Універсіади відбудуться з 21 по 25 березня на тій же трасі поблизу міста Сколе. В програмі змагань лижні перегони серед дівчат та чоловіків. Спортсмени будуть змагатись в спринті, а також гонках класичним та вільним стилем.

Побажаємо успіхів та наснаги нашим студентам.

Джерело інформації доступне за цим посиланням.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України