На Львівщині завершилась II Зимова Гімназіада України з біатлону

1677

З 1 по 5 березня у с. Тисовець Сколівського району відбувались змагання II Зимової Гімназіади України з біатлону. Участь у гімназіаді, що проводилась вдруге, взяли майже 100 учнів, які виборювали нагороди для збірних команд Львівської, Тернопільської, Сумської, Чернігівської, Київської областей та м. Києва.

За кількістю здобутих нагород перше загальнокомандне місце посіла команда учнів Сумської області. Другими та третіми стали команди Чернігівської області та м. Києва. Господарі змагань також не залишились без нагород. Так, за підсумками змагань представники Львівщини вибороли одну золоту та дві бронзові нагороди. Так, у мас-старті на дистанції 7,5 км серед дівчат Олена Городна виборола золото. Також Олені Городній пощастило фінішувати третьою у спринті на дистанції 6 км. Серед юнаків-львів’ян найкраще виступив Сергій Партика, виборовши бронзову медаль у мас-старті на 10 км.

Загалом, упродовж п’яти змагальних днів юні біатлоністки змагалися у мас-старті на дистанції 7,5 км, а юнаки – на дистанції 10 км, у спринті на дистанції 6 км (юнаки, зброя на рубежі) та 5 км (дівчата, зброя на рубежі). У змішаній естафеті юнаки долали 7,5 км, а дівчата-однолітки дистанцію 6 км.

Переможців та призерів змагань привітали та нагородили начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, учасник зимових Олімпійських ігор 2010 у Ванкувері Сергій Седнєв, призерка Олімпійських ігор у Ліллехамері Валентина Цербе-Несіна.

Нагадаємо, що Зимова Гімназіада України проводилася на Львівщині відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Загальне керівництво організацією та проведенням Гімназіади здійснювали Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українська федерація учнівського спорту. Безпосередню організацію у Львівській області забезпечило Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.