На Миколаївщині пройшли фінальні змагання XV обласної Спартакіади

1285

25-26 вересня 2018 року на Центральному стадіоні м. Миколаєва відбулося урочисте відкриття фінальних змагань XV обласної Спартакіади серед працівників закладів освіти, в якій взяли участь 23 команди – 490 учасників від районів і міст Миколаївської області.

Відкриття Спартакіади розпочалося хвилиною мовчання  та вшануванням пам’яті загиблих під час військових дій на сході України.

Учасників фінальних змагань вітали: начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов Олександр Юрійович, голова обласної організації Профспілки працівників освіти України Оборонько Віра Михайлівна. У своєму виступі  Віра Михайлівна подякувала за плідну співпрацю у проведенні обласної Спартакіади Кулішова Олександра Юрійовича, а також оголосила про вручення сертифікатів для переможців та призерів у загальнокомандному заліку Спартакіади.

Піснею «Українська вишиванка» учасників Спартакіади привітала солістка «народної» вокальної студії Миколаївського Будинку вчителя Ганна Крапівіна. Вихованці хореографічного гуртка Миколаївського міського Будинку вчителя та «зразкової» хореографічної студії «Пірует» подарували хореографічну композицію «Колоскова Україна».

У перший день  Спартакіади розпочалися змагання з настільного тенісу, міні-футболу, шахів та волейболу, які проходили на кращих спортивних базах м. Миколаєва.

Другого змагального дня учасники Спартакіади з великим задоволенням визначали першість з волейболу в спортивних залах  Миколаївської Гімназії № 4, ЗОШ № 6 та ЗОШ № 52. Футболісти змагалися на спортивних майданчиках ДЮСШ №3.

За програмою Спартакіади з видів спорту переможцями та призерами стали збірні команди працівників освіти:

з настільного тенісу:

І місце – команда Вознесенського району;

ІІ місце –  команда м. Первомайська;

ІІІ  місце – команда Миколаївського району.

з волейболу:

І  місце – м. Вознесенська;

ІІ місце – Вітовського району;

ІІІ місце – м. Миколаєва.

з міні-футболу:

І  місце – м. Первомайська;

ІІ місце – Нечаянської ОТГ;

ІІІ місце – Миколаївського району Єланецького району.

з шахів:

І місце – м. Миколаєва;

ІІ місце – м. Первомайська;

ІІІ місце – Снігурівського району.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, дипломами, медалями та кубками відповідних ступенів.

У загальному заліку з чотирьох видів програми Спартакіади місця розподілилися наступним чином:

  • І місце посіла команда працівників освіти м. Первомайська,
  • ІІ місце – команда м. Вознесенська,
  • ІІІ місце виборола команда освітян м. Миколаєва.

Вітаємо усіх учасників обласної Спартакіади, зичимо  міцного здоров’я та успіхів у творчому вихованні здорового покоління України!

Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів