На Миколаївщині відбулися змагання з шахів серед школярів

1472

 15-16 листопада 2018 року у м. Миколаєві відбулися  змагання з шахів XVIII обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти районів (міст), об’єднаних територіальних громад Миколаївської обалсті, в яких взяли участь 19 команд від районів і міст області та 15 команд від об’єднаних територіальних громад Миколаївської області.

Команди районів і міст області змагалися в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. № 22, головний суддя – суддя Міжнародної категорії, директор Миколаївської ДЮСШ з шахів Хамзін Руслан Абузарович, а команди ОТГ – в ЗОШ № 15, головний суддя – суддя першої категорії Хамзін Сергій Русланович.

Усі команди, згідно з  Положенням розподілені на 4 групи, у кожній групі по  6-7 команд.

У фіналі серед команд районів і міст області зустрілися команди: Центрального та Заводського районів м. Миколаєва, Вітовського, Миколаївського, Снігурівського, Єланецького, Новоодеського, Березанського районів.

Серед команд об’єднаних територіальних громад у фіналі за призові місця боролися команди: Шевченківської ОТГ Вітовського району, Веселинівської ОТГ, Воскресенської ОТГ Вітовського району, Чорноморської ОТГ Очаківського району, Баштанської ОТГ, Широківської ОТГ Снігурівського району.

У командному заліку призові місця посіли команди:

  • серед районів і міст області:

І місце – Центрального району м. Миколаєва;

ІІ місце – Інгульського району м. Миколаєва;

ІІІ місце – Снігурівського району;

  • серед команд об’єднаних територіальних громад:

І місце – Веснянської ОТГ Миколаївського району;

ІІ місце – Веселинівської ОТГ;

ІІІ місце – Воскресенської ОТГ Вітовського району.

Команди нагороджені дипломами, грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо переможців, призерів,  учасників обласних змагань з шахів, зичимо міцного здоров’я, творчих успіхів в навчанні та перемог в спорті.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів