На Миколаївщині відбулось засідання інструкторів фізичної культури закладів дошкільної освіти 

2036

 31 січня 2019 року на базі КЗ ЦРД «Гармонія» проведено засідання методичної комісії інструкторів фізичної культури закладів дошкільної освіти міста Южноукраїнська на тему «Доцільне використання фізкультурного обладнання для розвитку та вдосконалення основних рухів дошкільників».

Учасники заходу – інструктори з фізичної культури, методисти дошкільних навчальних закладів, представники методичного центру.

Вихователь-методист Сніцарьова О. М. ознайомила присутніх із застосуванням м’яких спортивних модулів на заняттях фізичної культури, які допомагають реалізувати різноманітні рухові завдання.

Практична частина засідання представлена у формі фрагментів занять дітей старшої групи з використанням м’якого модульного комплексу для індивідуальної та групової роботи.

Особливо запам’яталися присутнім метод колового тренування, діти утворюють коло для виконання масажу, за цей час інструктори підготували спортивний модуль для поточного заняття, а також побудова фортеці з модулів і  гра захист фортеці «Сніжки».

За круглим столом учасники заходу поділилися своїми враженнями від пропонованих вправ та отриманої інформації.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів