На молодіжному чемпіонаті України U-23 п’ятеро миколаївських легкоатлетів з медалями

724

У Сумах завершився відкритий чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед молоді U-23.

В естафеті 4х400 метрів збірна Миколаївської області з результатом 4:05.97 стала срібним призером. В її складі Катерина Неделіковська (студенка МНАУ), Вікторія Гринько, Катерина Нікітіна, Поліна Гаценко, що представляють Миколаївську СДЮСШОР з легкої атлетики та ДЮСШ №5. А перемогли в змаганнях господині легкоатлетичного манежу з результатом 3:54.17.

У секторі для стрибків у висоту Валерія Рижова зайняла третє місце зі стрибком на 175 см. А перемогу святкувала Ярослава Магучіх з Дніпра – 200 см, на другому місці Бусі Савашкан з Туреччини – 1,83 см.

Успіх поділяють тренери Леонід Боровський, Лілія Маринець, Оксана Ерошкина, Ігор Шалар, Іван Гриник, Марина Чумаченко, Вадим Чумаченко, Алла Ковпак.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України