На Миколаївщині проведено Олімпійський урок та Олімпійський тиждень

2658

Протягом вересня 2019 року у закладах освіти Миколаївської області проведено Олімпійські уроки та Олімпійський тиждень. До участі у заходах було злучено 10363 учнів із 474 закладів загальної середньої освіти, 4419 учнів, що навчаються у 28 закладах професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області та 5327 здобувачів вищої освіти. Основними формами проведення Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку були спортивно-видовищні заходи, проведення змагань з олімпійських видів спорту, конкурсів, вікторин, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху. 

Протягом Олімпійського тижня проведені змагання з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, шашок, шахів, «Веселі старти», естафети: біг в мішках, долання  перешкод, перетягування канату. Для учнів молодших класів проведені Малі Олімпійські ігри. Старшокласники випробовували свої сили в «Козацьких забавах» у конкурсах «Через купини та пеньки», «Хто швидше», «Переправа». 

Для школярів організовано конкурси знавців «Історії Олімпійських ігор», тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, конкурси малюнків та плакатів на спортивну тематику. 

Проведено майстер-класи з видів спорту: волейболу, баскетболу, баскетболу 3х3, легкої атлетики, бадмінтону, футболу, вітрильного спорту, ММА, боротьби греко-римської, веслування академічного.

Під час проведення Олімпійського уроку учні та студенти більше довідались про історію Стародавніх Олімпійських ігор та Олімпійських ігор сучасності, про українських олімпійців літніх та зимових ігор, якими пишається наша країна. 

До участі у заходах, присвячених Олімпійському дню та олімпійському тижню  залучено видатних спортсменів та тренерів Миколаївської області.   

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів