На Миколаївщині відбулися зональні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з футболу серед юнаків

440

З 17 по 20 травня 2021 року на стадіоні фізкультурно-оздоровчого комплексу Парку «Перемога» проходили зональні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з футболу серед команд юнаків, в яких взяли участь команди Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.

На урочистому відкритті змагань юних футболістів привітали почесні гості: перший заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, легендарний український воротар, член виконкому УАФ Ігор Шуховцев, начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов, директор Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Сергій Жайворонок та головний суддя змагань, суддя національної категорії Сергій Возняк, які побажали спортсменам міцного здоров’я та перемог.

Протягом трьох ігрових днів команди виборювали право взяти участь у фінальних змаганнях ІІІ літньої Гімназіади України, які пройдуть з 23 по 27 травня 2021 року в м. Києві на спортивній базі ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Найвищій рівень фізичної та тактичної підготовки до змагань продемонструвала команда Одеської області, яка перемогла в усіх іграх, забила у ворота суперників 10 голів та не пропустила жодного в свої ворота.

Команди Миколаївської та Херсонської областей грали майже на рівних, але в грі між собою перемогу здобула команда з Миколаєва з рахунком 1:0.

Бажаємо командам Одеської та Миколаївській областей перемоги у Всеукраїнському фіналі.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів