На Миколаївщині відбувся дитячий турнір, присвячений Дню Перемоги

676

В понеділок, 10 травня, на спортивних майданчиках Арбузинської територіальної громади проходив футбольний турнір серед юнаків ДЮСШ 2009-2011 та 2012-2013 рр.н., присвячений Дню Перемоги.

Змагання відбулись під патронатом голови Арбузинської селищної ради Євгенія Травянка та голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного.

У турнірі взяли участь команди Арбузинської, Братської, Доманівської, Первомайської ДЮСШ та команда VICTORY м. Первомайська.

До початку змагань відбулось урочисте відкриття турніру. Футболістів та вболівальників привітали Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко та заступник голови асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін. За дорученням голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного кожній команді було вручено по комплекту футбольних м’ячів.

Змагання вдались на славу. Це була гарна мотивація до занять з футболу та спорту після довготривалого карантину. За результатами ігор у старшій віковій групі перемогу здобула команда Братської ДЮСШ. Друге місце за командою Первомайської ДЮСШ ім.Тофана В.В, бронзовим призером стала команда VICTORY м. Первомайська.

У молодшій групі чемпіоном стала команда Первомайсьа ДЮСШ ім.Тофана В.В , срібними та бронзовими призерами стала Арбузинська ДЮСШ (перша та друга команда).

Нагороджували команди директор Арбузинської ДЮСШ Пигида Петро Михайлович та заступник голови асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів