На Миколаївщині відбувся турнір з міні-футболу пам’яті В.М.Мустяці

681

27 лютого в м.Вознесенськ відбувся традиційний турнір з міні-футболу пам’яті воїна інтернаціоналіста, тренера з футболу В.М.Мустяці . На змагання приїхали команди з ДЮСШ Веселинове, ОТГ Дорошівка, ДЮСШ Березівка Одеської області, та господарі змагань ДЮСШ м.Вознесенськ. Перед початком змагань до всіх присутніх  з вітальними словами звернулися заступник міського голови М.О.Дікусар, методист ЦПРПП П.М.Вінярський , директор Вознесенської ДЮСШ А.М.Абдуллаєв. Всі вони побажали всім учасникам змагань красивої гри, міцного здоров’я, гарного настрою та перемоги найсильнішим. І ось розпочалися змагання. З перших хвилин на майданчику точилася запекла боротьба. Всі футболісти демонстрували чудову техніку, жагу до перемоги. 

Сильнішими в цей день були вихованці ДЮСШ Березівка ,на другому місці ДЮСШ м.Вознесенськ і третє місце посіли ОТГ Дорошівка. Також були відмічені і кращі гравці: Владов Ілля (м.Вознесенськ), Яшин Денис (ОТГ Дорошівка), Ялександров Іван, Пасічник Михайло (с.м.т. Веселинове). 

Нагородження переможців та призерів змагань проводив директор Вознесенської ДЮСШ М.А. Абдуллаєв.

 Адміністрація Вознесенської ДЮСШ щиро дякує голові Асоціації футболу Миколаївської області О. Пасічному та голові ГО федерація футболу міста Вознесенськ В.Карпову за надані призи для учасників турніру.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів