На Миколаївщині видбулися змагання з волейболу II етапу XX обласних спортивних ігор серед учнів ЗЗСО

652

3 березня з метою популяризації та подальшого розвитку волейболу, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом. В с.м.т. Березанка (Дитячо-юнацькій спортивній школі Березанської селищної ради) відбулися змагання з волейболу II етап XX обласних спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти  Березанської селищної ради 2003-2005 роки народження. 

У змаганнях взяли участь 5 закладів загальної середньої освіти I-III ступенів та 1 заклади загальної середньої освіти I-II ступенів Березанської селищної ради. За жеребкуванням команди зіграють по коловій системі.

Група складалася з команд: Краснянського ЗЗСО; Щасливського ЗЗСО; Калинівського ЗЗСО; Березанського ЗЗСО; та Малахівська (Філія) Березанського ЗЗСО.

На протязі десяти зіграних ігор команди посіли такі місця.

  1. місце Березанський ЗЗСО;
  2. місце Малахівська (Філія) Березанського ЗЗСО;
  3. місце Калинівський ЗЗСО;
  4. місце Краснянський ЗЗСО;
  5. місце Щасливський ЗЗСО.

Всі команди охоче взяли участь у змаганнях, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь свого закладу. Команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. Призери були нагороджені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради.

В майбутньому бажаємо юнакам наснаги, терпіння та великих перемог. 
Директор дитячо-юнацької спортивної школи Березанської селищної ради В.ПОЛЯКОВ

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів