На Миколаївщині визначилися переможці обласного етапу Всеукраїнських змагань з футзалу

1064

 8-9 квітня 2019 року Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з федерацією футболу у Миколаївській області проведені фінальні змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2018-2019 рр.

Змагання проводилися у м. Миколаєві серед команд районів і міст області та у м. Вознесенську – серед команд об’єднаних територіальних громад, в яких взяли участь переможці районних (міських) змагань.

У зональних змаганнях з футзалу, які проводилися у 6 групах районів і міст області та 6 групах ОТГ, взяли участь більше 400 учасників, учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти.

У групі районів, міст за призові місця боролися команди: Первомайського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, Березнегуватського ЗЗСО І-ІІІ ст., Южноукраїнського ЗЗСО № 3, Миколаївського Муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.

У групі об’єднаних територіальних громад у фінальній грі зустрілися команди Вознесенської ОТГ, Нечаянської ОТГ, Новополтавської ОТГ, Доманівської ОТГ.

Переможцями та призерами фінальних змагань з футзалу серед учнів закладів загальної середньої освіти стали команди:

у групі районів, міст області:

І місце посіла команда учнів Первомайського ЗЗСО № 4;

ІІ місце – Миколаївського Муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки;

ІІІ місце – Южноукраїнського ЗЗСО №3;

у групі об’єднаних територіальних громад:

І місце посіла команда Вознесенської ОТГ;

ІІ місце виборола команда Нечаянської ОТГ;

ІІІ місце – у команди  Доманівської ОТГ.

Начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з ФВС МОН України Олександр Кулішов та голова федерації футзалу Миколаївської області Олександр Бобров провели нагородження переможців змагань.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів