На Одещині відбувся четвертий фінальний етап Всеукраїнських змагань з автомодельного спорту

43

З 4 по 9 червня, за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту міністрества освіти і науки України, на станції юних техніків у місті Ізмаїл відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юнаки) з автомодельного спорту (трасові моделі, молодші школярі) (IV ранг).

Це вже четвертий фінальний етап змагань, метою яких є підготувати спортивний резерв для збірної України з автомодельного спорту, визначити кращі юніорські команди країни для участі у міжнародних змаганнях, а також популяризувати та в подальшому розвивати автомодельний спорт в Україні серед учнівської молоді.

Всього у змаганнях прийняли участь 20 учасників, які представляли 6 команд з Волинської, Одеської, Миколаївської, Чернігівської, Чернівецької областей та м. Ізмаїл.

За результатами змагань переможці у командному заліку вишукувались наступним чином:

1 місце – команда Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (тренер Токарюк Віктор Петрович), 2 місце – команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (тренер Худолій Сергій Володимирович), 3 місце – команда Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (тренер Кадлубицький Павло Іванович).

Переможці та призери у класах моделей наступні: 

 Клас «Ретро»:

1 місце – Клим Михайло, член команди Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

2 місце – Ключніков  Максим, член команди Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

3 місце – Хризтозов Олександр, член команди Центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.   

Клас «Євроспорт-стандарт»:

1 місце – Ключніков Максим, члена команди Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

2 місце – Клим Михайло, член команди Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

3 місце – Хризтозов Александр, член команди Центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.      

 Клас «Вантажівка»:

1 місце – Одненко Гліб та Ключніков Максим, члени команди Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

2 місце – Шковелюк Назар та Марчук Ілля, члени команди Центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації;

3 місце – Беженар Євген та Клим Михайло, члени команди Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.      

Клас «G-33»:

1 місце – Беженар Євген та Клим Михайло, члени команди Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

2 місце – Одненко Гліб та Ключніков Максим, членів команди Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

3 місце – Шковелюк Назар та Марчук Ілля, члени команди Центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

Переможця командних змагань, команду Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нагородили кубком та дипломом першого ступеня. Команда Чернігівського обласного центру  отримала диплом другого ступеня, а  дипломом 3-го ступеня нагородили команду Волинської облдержадміністрації.

А от переможці та призери змагань отримали медалі та дипломи, а їх наставники –  грамоти та подяки від Українського державного центру позашкільної освіти.

Одеське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

коментарів