На підсумковій колегії управління освіти і науки Волинської ОДА вшанували переможців і призерів спортивно-масових заходів

145

У Луцькому національному технічному університеті відбулося розширене засідання колегії управління освіти і науки Волинської ОДА. Основне питання винесене на розгляд колегії: «Про результативність роботи установ і закладів освіти області у 2023 році та завдання щодо реалізації освітньої політики в умовах воєнного стану на 2024 рік».

Учасниками заходу стали керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, територіальних громад, голови профспілкових комітетів районів, міст, територіальних громад, працівники управління освіти і науки Волинської ОДА та Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, директори закладів загальної середньої та позашкільної освіти обласного підпорядкування, директори закладів професійної, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти.

У ролі модератора заходу виступила начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Наталія Матвіюк.

Із вітальним словом виступив заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук: «В освіті проблем завжди багато, особливо тоді, коли починається реформа та не доводиться до кінця і цьому також сприяють воєнні дії. Тому я хотів би звернутися до учасників заходу, адже я думаю, що наше головне завдання, передусім, це  організація освітнього процесу таким чином, щоби максимально забезпечити якість освіти. Це проблема номер один і в тих умовах, які є, забезпечити якість – це наше основне завдання. 

Усе решта – для фронту і для перемоги. Тому я хочу подякувати освітянам за ту роботу, яку ви робите в напрямку допомоги для фронту, бо сьогодні немає жодного освітнього закладу, який би не займався волонтерською діяльністю. Величезна вам подяка».

Урочистості заходу надав момент нагородження відомчими відзнаками педагогічних працівників, а також вручення нагород за спортивні досягнення різних рівнів представникам територіальних громад. Заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук та начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін вручили нагороди переможцям і призерам всеукраїнських та обласних заходів у 2023 році, зокрема: 

  1. І дивізіон – за ІІІ місце – Володимирської міської територіальної громади, за ІІ місце – Ковельської міської територіальної громади, 

за І місце – Луцької міської територіальної громади;

  1. ІІ дивізіон – за ІІІ місце – Ратнівської селищної територіальної громади, за ІІ місце – Ківерцівської міської територіальної громади, за І місце – Камінь-Каширської міської територіальної громади;
  2. ІІІ дивізіон – за ІІІ місце – Цуманської селищної територіальної громади, за ІІ місце – Заболоттівської селищної територіальної громади, за І місце – Устилузької міської територіальної громади;
  3. ІV дивізіон – за ІІІ місце – Колодяжненської сільської територіальної громади, за ІІ місце – Городищенської сільської територіальної громади, за І місце –  Боратинської сільської територіальної громади.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів