На Полтавщині пройшли змагання зі скелелазання серед школярів

859

З 13 по 16 березня у м. Кременчуг, що на Полтавщині, в спортивному комплексі КНУ відбувся чемпіонат України зі скелелазання (швидкість, важкість, багатоборство) серед школярів. Позмагатися зїхалося 110 учасників (123 хлопця та 87 дівчат) з шести областей України, які склали 6 команд.

Слід зазначити, що найбільше нагород вибороли представники Дніпропетровської області. За підсумками ж 4 днів змагань маємо такі результати:

Серед хлопців:

1 місце – Ярослав Ткач (Кіровоградська обл.);

2 місце – Богдан Булах (Дніпропетровська обл.);

3 місце – Євген Константінов (Дніпропетровська обл.).

Серед дівчат:

1 місце –  Софія Терентьєва (Дніпропетровська обл.);

2 місце – Оксана Бурова (Дніпропетровська обл.);

3 місце – Анастасія Скідан (Дніпропетровська обл.).

А у командному заліку перемогу святкувала команда Дніпропетровської області, друге місце посіли представники Кіровоградщини, а трею сходинку поділили спортсмени з Полтавщини у показнику важкість і Волині у показнику швидкість.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових здобутків у майбутньому!