На старт виходять учителі фізичної культури

132

16 січня 2023 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти розпочався відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Фізична культура», участь у якому братимуть 23 педагоги Волинської області.

Захід відкрив директор ВІППО Олешко Петро Степанович, який привітав присутніх та зазначив, що конкурс вчергове об’єднав кращих учителів нашої області, досвідчених, наполегливих, впевнених у собі, гідних наслідування педагогів. Про успіхи освітян Волині знають в Україні. У рейтингу участі областей у всеукраїнському конкурсі «Учитель року» Волинська область є кращою. За 27 років конкурс відкрив багато нових імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.

Також перед учасниками та членами фахового журі виступила начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Матвіюк Наталія Василівна. Вона привітала учасників з початком конкурсу та зауважила, що успіх Нової української школи залежить від фахового вчителя, вчителя-професіонала, вчителя-новатора. Учитель Нової української школи – це людина, на якій тримається освітня реформа. Без неї чи нього позитивні зміни неможливі, тому один із головних принципів Нової української школи – умотивований на успіх учитель.

Заступник директора ВІППО з науково-методичної та навчальної діяльності Валентина Василівна Вітюк також звернулась до учасників відбіркового етапу. Вона відмітила, що виявляти і підтримувати творчих учителів, широко популяризувати їх педагогічні здобутки, підносити престиж учительської професії у суспільстві – такі завдання ставить перед собою Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти при підготовці та проведенні цього конкурсу.

Перед учасниками виступили члени фахового журі, які висловили слова підтримки учасникам і побажали гідного старту та досягнення нових висот у професійній діяльності.

На відбірковий етап винесені такі конкурсні випробування: «Тестування», «Майстер-клас» та «Практична робота». За результатами відбіркового етапу буде відібрано дванадцять кращих, які продовжать боротьбу у фінальному етапі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Фізична культура».

Бажаємо учасникам впевненості в своїх силах, а членам фахового журі – неупередженості та об’єктивності.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів