На столичній Оболоні відбувся Олімпійський урок

1077

5 серпня у столичному НВК «Школа І ступеня – Гімназія «Потенціал» відбувся традиційний Олімпійський урок.

До школярів з подарунками та сувенірами в урочистий день завітали видатні спортсмени Лариса Запса та Олена Яценко – заслужені майстри спорту України, бронзові призерки Олімпійських ігор 2004 року та переможниці багатьох міжнародних змагань з гандболу.

Перед початком Олімпійського уроку дирекція навчального закладу провела екскурсію та продемонструвала гостям спортивну інфраструктуру, яка приємно вразила присутніх. Безпосередньо сам Олімпійський урок відбувся у теплій атмосфері, дітлахи задавали спортсменкам запитання різного характеру, а Олімпійські призерки розгорнуто та цікаво відповідали.

Після закінчення заходу начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник нагородив Подяками за самовіддану плідну працю та вагомий внесок у справу розвитку фізичного виховання і спорту серед учнівської молоді та залучення її до здорового способу життя методиста з фізичної культури районного науково-методичного центру управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Юлію Андрушко та вчителів фізичної культури НВК «Потенціал» Ірину та Ігоря Дорошенків.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів