На Сумщині завершився ІІ етап Всеукраїнських змагань з лижних гонок серед школярів

1258

24-25 лютого 2019 року відбулися третій та четвертий день Всеукраїнських змагань з лижних гонок серед школярів (ІІ етап). В ці дні юні спортсмени змагалися у гонці вільний стиль – масстарт та комбінованій естафеті.

Переможцями та призерами у гонці вільний стиль – масстарт стали:

І місце – Томашевський Олексій – Харківська область (23:11);

ІІІ місце – Білан Даніїл – Сумська область (23:57);

у віковій групі 2001-2002 р.н. серед юнаків на дистанції 10 км:

І місце – Ковальова Дарина  – Сумська область (18:36);

ІІ місце – Білецька Анна – Харківська область (20:03);

ІІІ місце – Шаболдіна Анастасія – Київська область (20:11);

у віковій групі 2001-2002 р.н. серед дівчат на дистанції 7,5 км:

І місце – Романченко Дмитро – Сумська область (17:45);

ІІ місце – Руденко Олександр – Сумська область (18:29);

ІІІ місце – Король Сергій сумська область (18:57).

У віковій групі 2003-2004 р. н. серед юнаків на дистанції 7,5 км:

І місце – Савоченко Марія – Сумська область (11:35);

ІІ місце – Нікон Анастасія – Сумська область (11:39);

ІІІ місце –- Антипенко Аліна – Сумська область (11:54).

У віковій групі 2003-2004 р.н. серед дівчат на дистанції 5 км:

І місце – Марченко Ілля – Сумська область (11:37);

ІІ місце – Понпа Ярослав – Сумська область (11:40);

ІІІ місце – Лаврик Михайло – Сумська область (11:48);

ІІІ місце – Безпалий Михайло – Сумська область (11:48);

у віковій групі 2005-2007 р.н. серед юнаків на дистанції 5 км:

І місце – Пуцко Поліна – Сумська область (07:40);

ІІ місце – Звіряка Анна – Сумська область (07:57);

ІІІ місце – Радченко Анна – Харківська область (08:05).

у віковій групі 2005-2007 р. н. серед дівчат на дистанції 3 км:

В комбінованій естафеті Першої групи 2001-2002 р. н. , юнаки – дівчата 4х5 км:

І місце – Сумська область – обласний комунальний заклад «Регіональний центр з зимових видів спорту»  (Мартиненко Є., Назаров Михайло, Мартиненко В., Зубченко А.) ;

ІІ місце – Харківська область – комунальний заклад дитячо-юнацька спортивна школа «Темп» (Журавльова К., Василенко Є., Макаріна А.,Томашевський О.);

ІІІ місце – Сумська область – обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт» (Бондарева В., Зуєв Є., Лаврик М., Лаврик М.).

Друга група – 2003-2004 р. н., юнаки – дівчата 4х3 км:

І місце – Сумська область – Конотопська дитячо-юнацька спортивна школа Маміашвілі (Савоченко М., Денисов С., Чаюк В., Адаменко В.);

ІІ місце – обласний комунальний заклад «Регіональний центр з зимових видів спорту» (Нікон А., Король С., Мурза К., Мельник А.);

ІІІ місце – Харківська область – Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа (Мельнічук Є., Носик К., Тесленко К., Куріцин М.).

Третя група – 2005-2007 р. н., юнаки – дівчата 4х2 км:

І місце – обласний комунальний заклад «Регіональний центр з зимових видів спорту» (Мигаль Д., Понпа Я., Звіряка А., Марченко І.);

ІІ місце – Конотопська дитячо-юнацька спортивна школа Маміашвілі.

Всі переможці та призери отримали дипломи та медалі Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також команди відзначені кубками

Вітаємо спортсменів, тренерів та організаторів із завершенням змагань та бажаємо успіхів у наступних стартах!

Хай щастить!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

 

Коментарі

коментарів