На Сумщині відбулася конференція на тему: «Освіта Сумщини у вимірі викликів воєнного часу»

152

Відбулася серпнева конференція працівників освіти Сумської області на тему: «Освіта Сумщини у вимірі викликів воєнного часу».

На заході було присутнє керівництво області, депутати різних рівнів, представники територіальних громад та закладів освіти. На конференції піднімались питання розвитку фізичної культури та спорту в умовах воєнного стану, а зокрема: інноваційних підходів до проведення уроків фізичної культури в закладах освіти, організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в області, а також поетапне відновлення навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних школах системи освіти.

У роботі конференції узяв участь заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Володимир Артамонов, який доповів про розвиток фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської молоді в державі. У своєму виступі він зазначив, що Сумщина є одним із лідерів освітянського спорту в Україні та нагородив Почесними грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту тренерів-викладачів Сумської області за підготовку спортсменів до участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Нагородами було відзначено: 

Коржову Вікторію Юріївну – старшого тренера-викладача відділення спортивної акробатики КЗ КДЮСШ № 2, м. Суми;

Трофименко Лілію Станіславівну – тренера-викладача відділення стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), КО «Шосткинська міська КДЮСШ «Барса» Шосткинської міської ради Сумської області;

Колесніченка Сергія Олександровича – провідного фахівця спортивного клубу Сумського державного університету, тренера із дзюдо;

Казановського Дмитра Олександровича – старшого тренера-викладача відділення лижних гонок КО «Шосткинська міська КДЮСШ «Барса» Шосткинської міської ради Сумської області». 

У рамках конференції Почесною грамотою Сумської обласної ради було нагороджено директора обласної ДЮСШ – Бєлана Юрія Григоровича за вагомий внесок у розвиток учнівського спорту Сумщини.

Директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова щиро подякувала Комітету з фізичного виховання та спорту за плідну співпрацю та активну позицію у розвитку фізичної культури і спорту регіону.

Вітаємо всіх освітян з початком нового навчального року! Бажаємо творчої наснаги у цей нелегкий для України час! Щоб нові виклики, які диктує сьогодення були якісно реалізовані на освітянській ниві та втілені в життя.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів