На Сумщині відбулись змагання з легкоатлетичного чотириборства серед учнів інтернатних закладів

1831

7 травня 2019 року на базі коледжу Сумського національного аграрного університету відбулися змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХVІІ обласної Спартакіади учнів шкіл-інтернатів.

Змагання проводились серед юнаків та дівчат у трьох вікових групах з бігу на дистанціях 30, 60, 300 та 500 м, зі стрибків з розбігу та метання м’яча.

За підсумками змагань третє місце посіла команда Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей, друге місце завоювала команда Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату, а перемогу святкувала команда Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Спортсмени, що вибороли І, ІІ та ІІІ місця, нагороджені грамотами і медалями, а команда-переможниця – кубком.

Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України