На Тернопільщині відбулись волейбольні змагання серед студентів

1017

В спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка відбувся матч групового турніру вищої студентської ліги України серед чоловіків. На волейбольному майданчику зустрілись господарі ВК «ТНПУ» та Тернопільська ВК «ТНЕУ» Тернопільського національного економічного університету. Гра обіцялась бути цікавою, адже ці два університету вже не перший раз змагаються між собою за першість.

 

Завдяки неймовірній підтримці вболівальників та хорошій підготовці переможцями стали господарі поля, не одноразово економісти намагались забрати ініціативу в свої руки, але педуніверситет не поступився жодним таймом.

Здобувши перемогу і в другому матчі з рахунком 3:0 над командою ТНЕУ, волейболісти ТНПУ ім. Гнатюка вийшли у четвірку найсильніших команд вищих навчальних закладів України, яку склали дружини Кам`янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка (4 очка), Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (3 очка), Національного університету водного господарства та природокористування (3 очка) та Тернопільського національного економічного університету (1 очко).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів