На Тернопільщині відбувся Суперкубок України з волейболу

1179

Цього року, як зазначає ФВУ, свято волейболу під назвою «Суперкубок України» дісталося Луцька. Саме там, на арені СК ОДЮСШ, відбулися поєдинки, в яких почесний трофей виборювали жіночі колективи «Хімік» та команда Тернопільського національного економічного університету «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ». Протягом змагального дня там панувала по-справжньому святкова атмосфера.

Оскільки напочатку стартової партії суперники вдалі дії синхронно чередували з помарками, то й рахунок на табло зберігався переважно рівним. Але варто було южненкам дещо розважливіше запрацювати на прийомах та блоках, як ігрова ініціатива миттєво перейшла до них. Успішний захист одразу ж відкрив можливість організовувати не хаотичні, а продумані атаки. Досвідчена ліберо тернополянок Вікторія Дельрос відчайдушно намагалася їх «зачохлити», але того дня їй це вдавалося значне рідше, ніж хотілося би саме в суперкубковому протистоянні. В підсумку наша команда поступилась «Хіміку», але із честю посіла друге місце підсумкової таблиці Суперкубку України з волейболу.

Вітаємо дівчат та тренера Віктора Туркул та бажаємо наступного року обов’язково піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів