На Тернопільщині визначились найкращі команди з баскетболу 3х3 серед учнів ЗПО

1228

В спортивному залі ТЦПТО відбулись змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат в залік Спортивних ігор серед закладів професійної освіти 2018/2019 навчального року.

В змаганнях прийняло участь 9 команд в складі яких на баскетбольний майданчик вийшли 33 учениці ЗПО Тернопільської області.

Загалом 4 години ігор чимало закинутих в кільце м’ячі, емоційні ігри дівчат, підтримка тренерів та вболівальників і у фіналі зустрілись три команди. Найкращий результат цього року показала команда Чортківського ВПУ під керівництвом Андрія Паньківа. Поступились їм та стали срібними призерами Ігор дівчата-господарі майданчика із Тернопільського центру професійно-технічної освіти (тренер-представник Олеськів Тарас), а третіми цього року стали учениці Шумського ПТУ (тренер-представник Михайло Олексюк).

Переможці та призери нагороджені особистими та загальнокомандними грамотами Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України