На Тернопільщині визначились переможці серед «Нащадків козацької слави»

1610

Традиційні щорічні змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький Гарт» серед учнівської молоді організовані управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України зібрали в обласному центрі 18 команд та більше 200 учасників.

Цього року погода вирішила перевірити наших школярів на мужність та силу духу, адже на центральному стадіоні, де зазвичай проводиться Гарт, через дощ провести змагання було складно. Але завдяки сприянню ректора Тернопільського державного медичного університету ім. І.Горбачевського професора Корди Михайла Михайловича, який надав для проведення заходу спортивний зал, юнаки та дівчата змогли повноцінно проявити свої здібності, підготовку та показати хороший результат.

Найкращими в окремих видах програми стали команди:

  • Конкурс історії знавців українського козацтва – м. Тернопіль;
  • Човниковий біг – Борщівська ОТГ;
  • Стрибки у довжину – Підволочиська СР;
  • Стрибки через скакалку – м. Тернопіль;
  • Перетягування канату – Залозецька СР;
  • Естафета – Заліщицький район.

Шумно та завзято вболівали команди за своїх спортсменів, кожен з яких намагався на кожному випробування показати найкращий результат, адже юнаки та дівчата готуються до змагань Козацького Гарту не один місяць. В когось все вийшло, комусь не вдалось показати найвищий результат, але задоволення та позитив від побаченого спортивного свята отримали і організатори, і учасники, і просто вболівальники.

У підсумку суддівська колегія очолювана завідувачем кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка доцентом Андрієм Огнистим визначила переможців в загальнокомандному заліку. Перемогу, золоті медалі, грамоти першого ступеню та олімпійську літературу здобуває команда Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3-гімназія імені Романа Андріяшика» (директор Крохмалюк Іван Васильович, вчитель фізвиховання Кирилюк Василь Олексійович). Срібні медалі та звання віце-чемпіона у минулорічних переможців команди Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (вчителі фізвиховання Бенцал Любомир Васильович та Булич Лілія Романівна). Бронзові нагороди змагань вибороли школярі Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Залозецької ОТГ Зборівського району (вчитель фізвиховання Мислик Богдан Андрійович).

Нагородження провели начальник обласного відділення КФВС МОНУ Олександр Бірюков та головний спеціаліст відділення Володимир Шкабарницький.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів