На Тернопільщині визначилися переможці Спортивних ігор з волейболу

1671

 Після визначення першості з волейболу серед дівчат Спортивних ігор серед закладів вищої освіти І-ІІ р.а. в боротьбу вступили юнаки. Змагання організовані Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводились в трьох залах обласного центру, а саме: Галицькому коледжі ім. В. Чорновола, Технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя та Тернопільському коледжі харчових технологій та торгівлі. Участь в першості взяли 9 команд коледжів Тернопільської області, загалом на волейбольний майданчик мали можливість вийти 82 студенти.

Команди були розподілені на три підгрупи в яких зіграли за коловою системою та визначили фіналістів, які зіграли фінальні ігри в Техколеджі. Інші команди також за допомогою колової системи визначили свої місця у загальному підсумку. Загалом юнакам, щоб визначити переможця, випало зіграти 18 ігор. Чимало сил віддали студенти, щоб здобути право бути переможцем. Підтримка вболівальників, боротьба за кожну подачу, ігри з трьох партій і, в підсумку, найкращою командою турніру стає команда Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя (тренер Андрій Вітрикуш), поступилась їм в турнірній таблиці та отримала друге місце команда Кременецького лісотехнічного коледжу (тренер Ганна Леськів-Боднарчук), а третіми фіналістами стали студенти Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі (тренер Ольга Лисиканич).

Команди переможці та призери нагородженні дипломами, а учасники грамотами обласного відділення КФВС МОН України, які вручив начальник відділення Олександр Бірюков.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів