На Тернопільщині, в рамках Спортивних ігор, визначились переможці змагань з футзалу серед студентів

1005

На базі Підволочиської дитячо-юнацької спортивної школи відбулись фінальні змагання серед учнів професійної освіти Тернопільської області в залік Спортивних ігор 2019-2020 навчального року з футзалу.

Після того, як команди минуло тижня зіграли в зональних змаганнях сьогодні змагатись вийшло чотири найсильніших команди області. Для визначення переможця учасники грали за коловою системою. Після декількох годин та 6-ти зіграних сутичок чемпіонами у футзалі стали вихованці Богдана  Коханівського учні Відділення професійної підготовки Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Друге місце визначити було складніше адже дві команди зіграли у нічию і вирішальними стали лише різниця набраних очків у попередніх матчах. Так, срібними призерами цьогорічних ігор стали юнаки ДНЗ «Почаївське ВПУ» під керівництвом Петра Руцького, а третіми учні ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» із керівником фізвиховання Миколою Тимощуком.

Команди переможці та призери Ігор були нагородженні кубками та дипломами організаторів змагань Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання спорту МОН України та обласного управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, учасники команд відзначенні медалями та грамотами.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України