На Тернопільщині визначились переможці ХХIV Спортивних ігор школярів з футзалу

1057

На базі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. Д. Заплітного відбулись фінальні змагання ХХIV Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2019/2020 з футзалу серед дівчат.

Хоч футбол і вважають традиційно чоловічим видом спорту, але дівчата вже не раз нам доводили, що вони теж сильні в цьому виді спорту. Наші змагання стали черговим доказом цього. Чотири команди фіналісти показали хорошу гру та змогли потішити своїх вболівальників цікавими забитими голами.

За підсумками боротьби переможцями турніру стали школярі Тернопільської ОТГ, срібними призерами стали учні Гусятинського району, бронза у дівчат Тернопільського району, і тільки за крок від призів зупинилась команда Шумського району.

Призери та переможці були нагороджені грамотами медалями та кубками організаторів змагань.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України