На Тернопільщині визначились переможці обласних змагань школярів з баскетболу

1091

На базі Чортківської ДЮСШ завершились фінальні змагання з баскетболу серед юнаків ЗЗСО І-ІІ ст. в залік ХХIV Спортивних ігор школярів Тернопільщини. На баскетбольний майданчик вийшли команди,  які попередньо здобули перемоги в зональних змаганнях, а саме Зборівського, Чортківського районів та Хоростківської ОТГ.

Ще не професіонали, але з неймовірним азартом та наснагою школярі боролись за перемоги в іграх та намагались не дати супернику закинути м’яч в своє кільце.  Команди змагались на рівних і кожне здобути очко в турнірні таблиці могло визначити результат турніру.

В результаті після перемог в двох іграх переможцями обласних змагань серед школярів стали господарі збірна команда Чортківського району в складі учнів Нагірянської, Звиняцької, Давидківської та Скородинської ЗОШ за підтримки вчителя Богдана Пиняка, срібними призерами стали юнаки ЗОШ с. Увисла Хоростківської ОТГ під керівництвом вчителя Марії Возьної. Поступившись очками в таблиці результатів третє місце в обласній першості посідають баскетболісти із Збаразького району Зарубинської ЗОШ разом із вчителем Сергієм Олійником.

Команди та учасники фіналу нагородженні грамотами, медалями та кубками організаторів змагань Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та управління фізичної культури та спорту ТОДА.

Висловлюємо вдячність за допомогу в організації змагань директору ДЮСШ Василю Градовому, спеціалісту відділу освіти Чортківської РДА Руслану Кашубі та суддівській колегії на чолі із Іваном Панчуком.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів