На V літній Гімназіаді України з ушу запоріжці здобули 13 нагород

310

В останні дні травня Одеса Приймала фінал Кубку України з ушу та V літню Гімназіаду з ушу. У спортивному комплексі МГУ зібралися 328 спортсменів з 10 регіонів України.

Запорізьку область представили 48 спортсменів, в тому числі 10 з них змагалися за нагороди Гімназіади, і у підсумку вибороли їх аж тринадцять!

Три золоті медалі у розділах «нань цюань», «довга зброя» та «нань дао»,  здобув  учень Запорізької гімназії № 45 Артем Ткачов (тренери Мороз.О/ХрамоваН.О)

Золото («нань цюань») і срібло («нань дао») має учениця Запорізької гімназії № 95 Уляна Діденко (тренер Куліш Т.Є.).

Також золото («гунь шу») і срібло («дао шу») здобула учениця Запорізького академічного ліцею № 34  Єва Деркач (тренер Сидоренко Д.С.).

По дві медалі – срібній і бронзовій, принесли команді Олексій Хорошко – «нань цюань» 2 місце, «нань дао»  3 місце (Запорізька гімназія № 63, тренер Сидоренко Д.С.) та Олександр Марданов – «чан цюань» 2 місце, «цян шу» 3 місце (Запорізька гімназія № 97, тренер Животок Г.Г.).

Срібними призерами Гімназіади у розділі «цян шу» стали: Ігор Перидирій (Запорізька гімназія № 97, тренер Животок Г.Г.) та Марія Гук (Запорізький академічний ліцей № 34 , тренер Сидоренко Д.С.).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України