На Вінниччині відбувся масовий студентський забіг приурочений закриттю ХІV Літньої Всеукраїнської Універсіади

664

У Центральному парку культури і відпочинку м. Вінниці 31 травня відбувся масовий студентський забіг приурочений закриттю ХІV Літньої Універсіади України.

Цьогоріч студенти провідних закладів вищої освіти, а також коледжів (технікумів) обласного центру пробігли алеями Центрального парку та біговими доріжками стадіону.

Масовий фізкультурно-оздоровчий захід, в якому взяли участь понад тисячу студентів, викладачів та всіх бажаючих, за сприянням обласної Спортивної студентської спілки та обласного відділення Національного олімпійського Комітету України та участь обласного відділення Комітету фізвиховання та спорту Міносвіти і науки України, розпочався проведенням флеш-мобу на площі біля Літнього театру. На ньому були присутні заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський та голова обласного відділення НОК України Павло Хникін.

На стадіоні учасників забігу привітали перший проректор Вінницького державного педагогічного університету Сергій Гусєв, завідувач сектором закладів вищої освіти, науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти Андрій Клапоущак та начальник обласного відділення Геннадій Бочарьов.

Переможцям та учасникам фінальних змагань ХІV Літньої Універсіади України та активним учасникам першого Студентського забігу були вручені Дипломи Комітету, Грамоти обласного відділення та Подяки обласної Спортивної студентської спілки.

 Прес-центр Вінницького ОВ КФВС

Коментарі

коментарів