На Волині провели методичне об’єднання керівників фізичного виховання коледжів

1541

 Ківерцівський медичний коледж став місцем проведення методичного об’єднання керівників фізичного виховання Волинських закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації.

На захід прибули керівники фізичного виховання з 20-ти коледжів області.

З привітальним словом до учасників звернулась директор коледжу – Тетяна Комшук.

Керівник фізичного виховання Ківерцівського медичного коледжу Олександр Грабовський у своєму виступі підняв питання актуальності позааудиторної спортивно-масової роботи. Дана тема викладача викликала жваве обговорення присутніх. Викладачі поділилися досвідом організації роботи спортивних гуртків і секцій, виконання фізичних вправ у режимі навчального дня (ранкова гімнастика, фізкультурні паузи, додаткові заняття та інше), організацією масових фізкультурно-спортивних заходів (спартакіади, турпоходи, спортивні свята, дні здоров’я, тощо).

Значну увагу учасники методоб’єднання приділили питанню реформування системи фізичного виховання у сучасних умовах інтегрування України у Європейську системи вищої освіти, відзначивши, що на перший план виходить удосконалення та підвищення якості фізичної підготовленості студентської молоді.

Участь у заході взяв головний спеціаліст Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Леонід Мазур, який ознайомив учасників з підсумками щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді в області, проаналізував виявлені недоліки та вказав шляхи їх усунення, акцентував увагу на правильному оформленні та зберіганні матеріалів проведеного оцінювання. Також ознайомив присутніх з ходом обласної та Всеукраїнської спартакіади серед студентів коледжів.

Учасники заходу оглянули спортивну базу коледжу. Відзначили відмінний стан капітально відремонтованого спортивного залу, сучасний тренажерний зал, відвідали та обговорили проведення відкритого уроку з фізичної культури на тему: «Удосконалення технічних елементів гри у волейбол».

На закінчення засідання методичного об’єднання керівники фізичного виховання коледжів подякували організаторам і господарям заходу – викладачам Ківерцівського медичного коледжу, відзначивши актуальність та своєчасність розглянутих питань; інформативну наповненість заходу.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів